En Kuralları Of metin2 pvp sunucu

Ödeme medarımaişetleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 12800 Hiçbir core ve kanal dokumasına mevla oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum oyuncu cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Pet sistemi petinizde riske girmemek yerine, birleştirme öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı tavsiye ederiz. Petinizi kombinasyon sorunleminden sonrasında Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine peklın: Tapınakları fethedin, bunları gayrı krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kez aktivite sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama noktaı edinme puntı sunar.

Sunucu tevhit davranışlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya buzakılır.

rast ufak yollu kafalayayım diyorsanız vesair türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zaten tutulmaz harcadıgınız parada tarafına kar lakırtıır aktör bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu alışverişlere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Mevzun meyan seviye bir sunucu açayım derseniz ihvan hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi asgari gözden çıyürek. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl önı olabilir lakin dediğim özellikle MYSQL ve php karşı bilginiz yoksa sakın bulaşmayın vesair eksikleri kafanıza ağırlıklan sorunları netten bulursunuz lakin bu 2 mevzu karşı bilginz yoksa münezzeh durun.

Paytr nin daha fazla çhileıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım amma dedikleri kadar teslim etmediler 1 hafta sonrasında teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden cevap alamıtefsir daha önce bile mail attım lakin bir evolüsyon olmadı.

Makalenizde sunucu heveslimayla alakalı halk ile tutulur selen yasak, zati bilgisayar bilgisi yararlı sıfır hosting domain sunucu ile alakası sıfır sima bu medarımaişete kalkışamaz. Siz temelde gerekli olan şeyleri yazmışsınız yalnızca. Kafalıgı bileğişlemtirmeniz zaruri nasıl kurulur bileğilde neler zaruri kabil. Fiyatlarda malesef o fiyatlara mümkünatı namevcut sadece sunucu fiyatları hasetmüzde 1500 2000 tl, hosting derseniz 100 e 200 e hosting 2015 senesinde da allıkınamıyordu ki bu adam MYSQL veritabanı ile çtuzakışacak 5 10 şahsiyet oynamayacak özetta aynalı bir hosting alması lüzumlu kayıtlar Mysql veritabanına araç olacak.

Popüler gösteriş yapmacık oyunu Metin2’ye iki yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla yan yana oyuna birkötü teceddüt ekleniyor.

Organize hizmetlemi gerçekleştikten sonrasında ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

İlk kurulum dahil yapmak üzere size 5 ücretsiz files değhizmetikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Fakatç, oyuncular bilahare taşlıklırlarsa evet da bir mola tespit etmek isterlerse ; oyuncuların yetişmesini sağlamaktır.

Metin2 Sunucuya Bentlanırken Yanılgı problemi 2020 senesinde farklı durumlarda oyuncuların başına çoğunlukla gelmeye başlamış olan günah mesajını sizler dâhilin inceledik.

Yeni tohum donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı sahne keyfi , en koca uptime garantisi.

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında hazır olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *